KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732004
nr 1373 2004
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, Riddarhuset. Signerad, daterad 1936. Olja på duk. 22x29,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:15:59
350 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
John Nyström
Läs mer om John Nyström